Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Eetkamerstoel Livia Donkerbruin - Giga Meubel
GM
Eetkamerstoel Livia Donkerbruin - Giga Meubel
149,00
Op voorraad: direct leverbaar
- Koop 2 voor 144,53 bespaar 3%
- Koop 4 voor 141,55 bespaar 5%
Eetkamerstoel Livia Donkerbruin - Giga Meubel is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | MFE-ES45JOY-BR |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 85x58x60 cm |
| Draaggewicht | 125 kg |
| Hoogte rugleuning | 85 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Donkerbruin |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Chenille |
| Stijl | Modern |
| Merk | GM |
| Vereist montage | Ja |
| Zithoogte | 49 cm |
| Kleur | Donkerbruin |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 13 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 65 x 65 x 57 cm |
Schrijf je eigen review






