Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Eetkamerstoel Zara Stof Taupe - Giga Meubel
GM
Eetkamerstoel Zara Stof Taupe - Giga Meubel
119,00
Op voorraad: direct leverbaar
- Koop 2 voor 115,43 bespaar 3%
- Koop 4 voor 113,05 bespaar 5%
Eetkamerstoel Zara Stof Taupe - Giga Meubel is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | MFE-ES44TO-TAU |
|---|---|
| Gewicht | 18 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 57x58x85 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Modern |
| Merk | GM |
| Vereist montage | Ja |
| Zithoogte | 49 cm |
| Kleur | Taupe |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 19 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 66 x 63 x 61 cm |
Schrijf je eigen review







