De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Eleonora Bijzettafel Bodhi Travertin/Bruin
Eleonora
Eleonora Bijzettafel Bodhi Travertin/Bruin
229,00
In bestelling
(Verwacht: 19-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 96579 |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| LxBxH | 50x50x45 cm |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | Eleonora |
| Afmeting tafelblad | 50 cm |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 11 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 60 x 60 x 12,5 cm |
Schrijf je eigen review






