Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Fjôrd Eetkamerstoel Manchi Polyester Bruin
Fjôrd
Fjôrd Eetkamerstoel Manchi Polyester Bruin
159,00
In bestelling
(Verwacht: 18-05-2026) Fjôrd Eetkamerstoel Manchi Polyester Bruin is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 61900-112 |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 62x60x90 cm |
| Draaggewicht | 150 kg |
| Hoogte rugleuning | 90 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Polyester |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Polyester |
| Merk | Fjôrd |
| Zithoogte | 51 cm |
| Kleur | Bruin |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 42 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 64,5 x 60 x 60 cm |
Schrijf je eigen review














