Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Hartman Barstoel Gina Stapelbaar Beige
Hartman
Hartman Barstoel Gina Stapelbaar Beige
249,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 23152334 |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Kleur onderstel | Beige |
| BxDxH | 62x56x105 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Hoogte rugleuning | 31 cm |
| Kleur zitting | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Merk | Hartman |
| Zithoogte | 75 cm |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Type | Barstoel |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 70 x 56 x 122 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review





