Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Hartman Tuinstoel Flow Armleuning Teak Taupe
Hartman
Hartman Tuinstoel Flow Armleuning Teak Taupe
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 111443234 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 57x57x90 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Hoogte armleuning | 66,5 |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | Kunsthars |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Merk | Hartman |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Beige |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 59,4 x 56 x 86,2 cm |
Schrijf je eigen review






