Terug
- Home
- Tafels
- Bureaus
- Hoekbureau
- Hoekbureau Prima 80x80cm Eikenlook/Grijs - Giga Living
Giga Living
Hoekbureau Prima 80x80cm Eikenlook/Grijs - Giga Living
Speciale prijs 85,50 Normale prijs 95,00 -10% Je bespaart: 9,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 80458ak03 |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| LxBxH | 80x80,1x73,5 cm |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Stijl | Scandinavisch |
| Type tafel | Bureau |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 80 cm |
| Kleur | Grijs |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 1.4 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 86,9 x 86 x 3,1 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 80,5 x 18 x 6,5 cm |
Schrijf je eigen review



