Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barkruk Alipa Acaciahout Beige
Kave Home
Kave Home Barkruk Alipa Acaciahout Beige
219,00
In bestelling
(Verwacht: 06-07-2026) - Koop 2 voor 212,43 bespaar 3%
- Koop 4 voor 208,05 bespaar 5%
Kave Home Barkruk Alipa Acaciahout Beige is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00483RO12 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 49x52x101 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Acaciahout |
| Zitdiepte | 37 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 70 cm |
| Kleur | Ecru |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barkruk |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 80 x 59 x 59 cm |
Schrijf je eigen review














