Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barkruk Quinby Outdoor Bruin
Kave Home
Kave Home Barkruk Quinby Outdoor Bruin
77,99
In bestelling
(Verwacht: 13-05-2026) - Koop 4 voor 74,09 bespaar 5%
- Koop 8 voor 71,75 bespaar 8%
Kave Home Barkruk Quinby Outdoor Bruin is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC1221PL10 |
|---|---|
| Gewicht | 4.8 kg |
| BxDxH | 49x49x107 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Staal |
| Zitdiepte | 35 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 73 cm |
| Kleur | Bruin |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barkruk |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 87 x 52 x 64 cm |
Schrijf je eigen review












