Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barstoel Quinby Outdoor Groen
Kave Home
Kave Home Barstoel Quinby Outdoor Groen
72,50
In bestelling
(Verwacht: 23-04-2026) - Koop 4 voor 68,88 bespaar 5%
- Koop 8 voor 66,70 bespaar 8%
Kave Home Barstoel Quinby Outdoor Groen is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC1221PL06H |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 49x49x97 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Zitdiepte | 35 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 63 cm |
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barstoel |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 76 x 52 x 63 cm |
Schrijf je eigen review










