Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Bijzettafel Arcola Aluminium Beige Ø45cm
Kave Home
Kave Home Bijzettafel Arcola Aluminium Beige Ø45cm
175,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00475RR39 |
|---|---|
| Gewicht | 2.9 kg |
| LxBxH | 45x45x47 cm |
| Diameter | 45 cm |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 45 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 51 x 51 x 52,5 cm |
Schrijf je eigen review









