Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Bijzettafel Asinara Aluminium Taupe Ø40cm
Kave Home
Kave Home Bijzettafel Asinara Aluminium Taupe Ø40cm
129,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00694RR12 |
|---|---|
| Gewicht | 4.6 kg |
| LxBxH | 40x40x52 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Kleur tafelblad | Taupe |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Ecru |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 48 x 17 cm |
Schrijf je eigen review















