Kave Home
Kave Home Klapstoel Linosa Aluminium Ecru
165,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
- Koop 2 voor 160,05 bespaar 3%
- Koop 4 voor 156,75 bespaar 5%
Kave Home Klapstoel Linosa Aluminium Ecru is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00336TL12 |
|---|---|
| Gewicht | 4.2 kg |
| Kleur onderstel | Ecru |
| BxDxH | 56,5x56x86,5 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 64,5 |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 48 cm |
| Kleur | Ecru |
| Zitbreedte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 58 x 27 x 91 cm |
Schrijf je eigen review















