Terug
- Home
- Lampen
- Lampenkappen
- Kave Home Lampenkap Aldet Touw Zwart Ø46cm
Kave Home
Kave Home Lampenkap Aldet Touw Zwart Ø46cm
77,99
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00362RO01 |
|---|---|
| Gewicht | 1.1 kg |
| LxBxH | 46x46x17 cm |
| Diameter | 46 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 46,5 x 46,5 x 19 cm |
Schrijf je eigen review












