Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø50cm
Kave Home
Kave Home Lampenkap Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø50cm
145,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00239PL03 |
|---|---|
| Gewicht | 2.54 kg |
| LxBxH | 50x50x150 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.34 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 53 x 53 x 39,5 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review











