Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Kave Home Lichtkrans Bria Zilver ø60cm
Kave Home
Kave Home Lichtkrans Bria Zilver ø60cm
Speciale prijs 98,10 Normale prijs 109,00 -10% Je bespaart: 10,90
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | D00190RR82 |
|---|---|
| Gewicht | 0.87 kg |
| LxBxH | 60x60x10 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Kleur accessoires | Zilver |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | IJzer |
| Merk | Kave Home |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 52 x 52 x 37 cm |
Schrijf je eigen review








