Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Outdoor Bijzettafel Tamaris Aluminium Taupe Ø48cm
Kave Home
Kave Home Outdoor Bijzettafel Tamaris Aluminium Taupe Ø48cm
165,00
In bestelling
(Verwacht: 12-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00663RR12 |
|---|---|
| Gewicht | 4.2 kg |
| LxBxH | 48x48x50 cm |
| Diameter | 48 cm |
| Kleur tafelblad | Taupe |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 48 cm |
| Kleur | Taupe |
| Draaggewicht | 50 kg |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 57 x 53 x 16 cm |
Schrijf je eigen review











