Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Kave Home Outdoor Salontafel Arcola Aluminium Beige Ø70cm
Kave Home
Kave Home Outdoor Salontafel Arcola Aluminium Beige Ø70cm
229,00
In bestelling
(Verwacht: 25-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00681RR39 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| LxBxH | 70x70x35 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 70 cm |
| Kleur | Beige |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 75 x 75 x 41 cm |
Schrijf je eigen review











