Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Ardali Glas Staal Ø25cm
Specificaties
| Art.nr. | L00314CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 1.7 kg |
| LxBxH | 25x25x30 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | Glas |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 42,5 x 32 x 37,5 cm |
Schrijf je eigen review






