Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Staande lampen woonkamer
- Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø30cm
Kave Home
Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø30cm
84,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00151CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| LxBxH | 30x30x134 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.35 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 37,5 x 37,5 x 39 cm |
Schrijf je eigen review






