Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Arilan Abstract 100cm Links
Kave Home
Kave Home Schilderij Arilan Abstract 100cm Links
149,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | D00919CP10 |
|---|---|
| Gewicht | 3.8 kg |
| LxBxH | 100x100,3x5 cm |
| Diameter | 24 cm |
| Kleur accessoires | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 108 x 108 x 9 cm |
Schrijf je eigen review











