Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Deravia Abstract 90cm
Specificaties
| Art.nr. | D00903CP12 |
|---|---|
| Gewicht | 2.1 kg |
| LxBxH | 60x90,3x5 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Kleur accessoires | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.65 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 97 x 67 x 8,5 cm |
Schrijf je eigen review






