Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Deravia Abstract B 100cm
Specificaties
| Art.nr. | D00904CP12 |
|---|---|
| Gewicht | 2.45 kg |
| LxBxH | 80x100x5 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Kleur accessoires | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 107 x 87 x 9 cm |
Schrijf je eigen review









