Terug
- Home
- Stoelen
- Schommelstoelen
- Kave Home Schommelstoel Atrani Staal/Touw Donkergroen
Kave Home
Kave Home Schommelstoel Atrani Staal/Touw Donkergroen
229,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00292RO19 |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Kleur | Donkergroen |
| Merk | Kave Home |
| Materiaal | RVS |
| BxDxH | 75x94x78 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Donkergroen |
| Zithoogte | 40 cm |
| Zitbreedte | 55 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 12 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 82 x 77 x 80 cm |
Schrijf je eigen review




