Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Kave Home Sidetable Maurina Staal Tegels Groen 81cm
Kave Home
Kave Home Sidetable Maurina Staal Tegels Groen 81cm
189,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00477KK06 |
|---|---|
| Gewicht | 20 kg |
| LxBxH | 81x51x43 cm |
| Kleur tafelblad | Groen |
| Materiaal | Cement |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Sidetable |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 81 cm |
| Kleur | Groen |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 24 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 92 x 62 x 19 cm |
Schrijf je eigen review










