Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Stoelen Woonkamer
- Fauteuils Woonkamer
- Kave Home Stapelbare Fauteuil Atrani Staal/Touw Taupe
Kave Home
Kave Home Stapelbare Fauteuil Atrani Staal/Touw Taupe
219,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00285RO12 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| BxDxH | 75x77x76 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 35 cm |
| Kleur | Taupe |
| Zitbreedte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 11 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 84 x 77 x 85 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review














