Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Niani Rubberhout Naturel Katoen Ø30cm
Kave Home
Kave Home Tafellamp Niani Rubberhout Naturel Katoen Ø30cm
165,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00256MF11 |
|---|---|
| Gewicht | 1.48 kg |
| LxBxH | 30x30x48 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Materiaal | Rubberhout |
| Type lamp | Tafellampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.58 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 33 x 32,5 x 43 cm |
Schrijf je eigen review










