Terug
- Home
- Tuinmeubels
- Tuinstoelen
- Stapelbare tuinstoelen
- Kave Home Tuinstoel Alimia Stapelbaar Aluminium Taupe
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Alimia Stapelbaar Aluminium Taupe
Speciale prijs 161,10 Normale prijs 179,00 -10% Je bespaart: 17,90
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Kave Home Tuinstoel Alimia Stapelbaar Aluminium Taupe is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00650SW12 |
|---|---|
| Gewicht | 3.9 kg |
| BxDxH | 56x61x79 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 45 cm |
| Kleur | Taupe |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 60 x 101 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review















