Terug
- Home
- Tuinmeubels
- Tuinstoelen
- Stapelbare tuinstoelen
- Kave Home Tuinstoel Argasi Stapelbaar Grafiet Touw
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Argasi Stapelbaar Grafiet Touw
Speciale prijs 143,10 Normale prijs 159,00 -10% Je bespaart: 15,90
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Kave Home Tuinstoel Argasi Stapelbaar Grafiet Touw is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00683RR15 |
|---|---|
| Gewicht | 3.5 kg |
| BxDxH | 58x63x82 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Grafiet |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 52,5 |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 41 cm |
| Kleur | Grafiet |
| Zitbreedte | 41,5 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 77 x 60 x 97 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review















