Terug
- Home
- Tuinmeubels
- Tuinstoelen
- Stapelbare tuinstoelen
- Kave Home Tuinstoel Luri Stapelbaar Aluminium Beige
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Luri Stapelbaar Aluminium Beige
109,00
In bestelling
(Verwacht: 12-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00647T039 |
|---|---|
| Gewicht | 2.8 kg |
| BxDxH | 56x61x85 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Ecru |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Ecru |
| Zitbreedte | 42 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.2 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 83 x 60 x 95 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review
















