Kave Home
Kave Home Tuinstoel Suprika Grafiet
83,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
- Koop 4 voor 79,33 bespaar 5%
- Koop 8 voor 76,82 bespaar 8%
Kave Home Tuinstoel Suprika Grafiet is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC5196PL02 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 59x55x80 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Grafiet |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 44 cm |
| Kleur | Grafiet |
| Zitbreedte | 41 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 76 x 63 x 66 cm |
Schrijf je eigen review













