Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Tuinstoel Tenaro Bruin
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Tenaro Bruin
89,99
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00613PL09 |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| BxDxH | 54x56x78,5 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Staal |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 45 cm |
| Kleur | Bruin |
| Zitbreedte | 48 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 70 x 58 x 61 cm |
Schrijf je eigen review













