Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Staande lampen woonkamer
- Kave Home Vloerlamp Aldet Outdoor Touw Metaal Zwart Ø46cm
Kave Home
Kave Home Vloerlamp Aldet Outdoor Touw Metaal Zwart Ø46cm
195,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00361RO01 |
|---|---|
| Gewicht | 4.9 kg |
| LxBxH | 46x46x160 cm |
| Diameter | 46 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Type lamp | Vloerlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 52 x 47,5 x 26,5 cm |
Schrijf je eigen review















