Terug
- Home
- Accessoires
- Wandrekken & wandplanken
- Kave Home Wandplank Salaya Essen Beige 60cm
Kave Home
Kave Home Wandplank Salaya Essen Beige 60cm
72,50
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | M0700007MM05 |
|---|---|
| Gewicht | 2.5 kg |
| LxBxH | 60x15x12 cm |
| Kleur accessoires | Grijs |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | MDF |
| Merk | Kave Home |
| Draaggewicht | 10 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.25 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 21 x 18 cm |
Schrijf je eigen review







