Kave Home
Kave Home Wasmand Liora Rotan 59cm
129,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | D00354NW11 |
|---|---|
| Gewicht | 1.56 kg |
| LxBxH | 41x41x59 cm |
| Diameter | 36 cm |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Rotan |
| Merk | Kave Home |
| Stijl | Bohemian |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 42 x 42 x 54 cm |
Schrijf je eigen review








