Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Hanglampen woonkamer
- Light & Living Hanglamp Malacia Raffia Naturel/Crème Ø60cm
Light & Living
Light & Living Hanglamp Malacia Raffia Naturel/Crème Ø60cm
Speciale prijs 153,00 Normale prijs 170,00 -10% Je bespaart: 17,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 2986482 |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| LxBxH | 60x60x41 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Materiaal | Raffia |
| Type lamp | Hanglamp |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Light & Living |
| Aantal Lichtbronnen | 1 Lichtbron |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.45 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 62 x 62 x 33 cm |
| Type fitting | E27 |
| Wattage | 40 |
Schrijf je eigen review










