Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Staande lampen woonkamer
- Mexlite Vloerlamp Bella Zwart Grof Linnen Wit
Mexlite
Mexlite Vloerlamp Bella Zwart Grof Linnen Wit
114,90
In bestelling
(Verwacht: 29-06-2026) Lampenkap Grof Linnen Wit
Lampenkap Grof Linnen Wit Lampenkap Bamboe Naturel/Zwart
Lampenkap Bamboe Naturel/Zwart Lampenkap Gras Naturel
Lampenkap Gras Naturel Lampenkap Velours Taupe
Lampenkap Velours Taupe Lampenkap Velours Goud
Lampenkap Velours Goud Lampenkap Grof Linnen Grijs
Lampenkap Grof Linnen Grijs Lampenkap Velours Groen
Lampenkap Velours Groen Lampenkap Velours Blauw
Lampenkap Velours Blauw Lampenkap Linnen Zwart/Goud
Lampenkap Linnen Zwart/Goud Lampenkap Taps Linnen Zwart/Goud
Lampenkap Taps Linnen Zwart/Goud










Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 3888ZW |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 45x45x154 cm |
| Diameter | 45 cm |
| Materiaal | Metaal, Linnen |
| Type lamp | Vloerlampen |
| Merk | Mexlite |
| Vereist montage | Ja |
| Aantal Lichtbronnen | 1 Lichtbron |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.8 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 0.7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 47 x 29,5 x 9,5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 32 x 32 x 26 cm |
| Dimbaar | Ja |
| Type fitting | E27 |
| Stijl | Retro/Vintage |
Schrijf je eigen review










