Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Stoelen Woonkamer
- Pole to Pole Eetkamerstoel High Five Taupe
Pole to Pole
Pole to Pole Eetkamerstoel High Five Taupe
Speciale prijs 79,00 Normale prijs 159,00 -50% Je bespaart: 80,00
Op voorraad: direct leverbaar
Op werkdagen voor 13:00 besteld, is morgen in huis
Pole to Pole Eetkamerstoel High Five Taupe is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Met een zithoogte van 48cm past de High Five bij iedere eettafel.
Pole to Pole Eetkamerstoel High Five kopen bij Gigameubel.nl. Is dit het artikel voor jou? Bestel Pole to Pole Eetkamerstoel High Five dan nu direct online bij Gigameubel.nl! Gratis thuisbezorgd vanaf €100!
Specificaties
| Art.nr. | 871974353083 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 53x60x75 cm |
| Hoogte armleuning | 75 cm |
| Hoogte rugleuning | 75 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Japandi |
| Merk | Pole to Pole |
| Zithoogte | 48 cm |
| Kleur | Taupe |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 18 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 79 x 46 x 64 cm |
Schrijf je eigen review