Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Calen Marmer Zwart 40x40cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Calen Marmer Zwart 40x40cm - Giga Living
65,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT102403 |
|---|---|
| Gewicht | 3.9 kg |
| LxBxH | 40x40x45 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal tafelblad | Melamine |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Stijl | Hotel Chique |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 47,5 x 44,5 x 7 cm |
Schrijf je eigen review








