Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Livor Marmer Bruin Brons Ø40cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Livor Marmer Bruin Brons Ø40cm - Giga Living
175,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT114004 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| LxBxH | 40x40x50 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Kleur onderstel | Brons |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Marmer |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Stijl | Hotel Chique |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 11 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 53 x 52 x 59 cm |
Schrijf je eigen review












