Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Orin Keramiek Bruin Ø60cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Orin Keramiek Bruin Ø60cm - Giga Living
195,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACTH25133 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| LxBxH | 60x60x45 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Kleur onderstel | Grijs |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal tafelblad | Keramiek |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 60 cm |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 0.9 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 3 | 3.8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 63 x 4 x 63 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 8 x 9 x 42 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 3 | 45 x 11 x 45 cm |
Schrijf je eigen review








