Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Santorini Keramiek Wit Ø70cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Santorini Keramiek Wit Ø70cm - Giga Living
169,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACTH25004 |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| LxBxH | 70x70x39 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal tafelblad | Keramiek |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 70 cm |
| Kleur | Wit |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 17 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 4.5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 77 x 76,5 x 5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 48 x 48 x 40,5 cm |
Schrijf je eigen review











