Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- StarFurn Bovenblad Salontafel Dallas Beige Marmer
StarFurn
StarFurn Bovenblad Salontafel Dallas Beige Marmer
249,00
In bestelling
(Verwacht: 03-07-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-0210A |
|---|---|
| LxBxH | 80x80x2 cm |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Marmer |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Stijl | Hotel Chique |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | StarFurn |
| Afmeting tafelblad | 80 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 80 x 80 x 2 cm |
Schrijf je eigen review














