Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Starfurn Eetkamerstoel Mees Bruin
StarFurn
Starfurn Eetkamerstoel Mees Bruin
149,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
- Koop 2 voor 144,53 bespaar 3%
- Koop 4 voor 141,55 bespaar 5%
Starfurn Eetkamerstoel Mees Bruin is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-9881 |
|---|---|
| Gewicht | 19 kg |
| BxDxH | 57x63x86,5 cm |
| Draaggewicht | 140 kg |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal onderstel | Stof/Textiel |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Merk | StarFurn |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 76 x 72 x 52 cm |
Schrijf je eigen review







