Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- StarFurn Salontafel Guus Naturel Mangohout 60cm
StarFurn
StarFurn Salontafel Guus Naturel Mangohout 60cm
179,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-9084 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| LxBxH | 60x60x45 cm |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelonderstel | Mangohout |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | StarFurn |
| Afmeting tafelblad | 60 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 66 x 66 x 10 cm |
Schrijf je eigen review













