Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- StarFurn Salontafel Ohio Zand Mangohout Set van 3 Ø70cm
StarFurn
StarFurn Salontafel Ohio Zand Mangohout Set van 3 Ø70cm
219,00
In bestelling
(Verwacht: 26-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| LxBxH | 70x70x45 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Inhoud van set | Set van 3 |
| Kleur tafelblad | Zand |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelonderstel | Metaal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | StarFurn |
| Afmeting tafelblad | 70 cm |
| Kleur | Zand |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 78 x 80 x 18 cm |
Schrijf je eigen review




