Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- StarFurn Salontafel Solana Zand Mangohout 50cm
StarFurn
StarFurn Salontafel Solana Zand Mangohout 50cm
199,00
In bestelling
(Verwacht: 03-07-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-1820 |
|---|---|
| Gewicht | 14 kg |
| LxBxH | 50x50x46 cm |
| Kleur tafelblad | Zand |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelonderstel | Mangohout |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | StarFurn |
| Afmeting tafelblad | 50 cm |
| Kleur | Zand |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 15 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 56 x 56 x 8 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 36 x 50 x 36 cm |
Schrijf je eigen review












