Giga Living
Bureau Prima top Eikenlook 120cm - Giga Living
Speciale prijs 98,10 Normale prijs 109,00 -10% Je bespaart: 10,90
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 80403ak |
|---|---|
| Gewicht | 23 kg |
| LxBxH | 120x80,1x75 cm |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Stijl | Scandinavisch |
| Type tafel | Bureau |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 120 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 23 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 133,6 x 85,2 x 4,7 cm |
Schrijf je eigen review




