De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische stoelen
- Scandinavische eetkamerstoelen
- By-Boo Eetkamerstoel Sedia Bruin
By-Boo
By-Boo Eetkamerstoel Sedia Bruin
149,00
In bestelling
(Verwacht: 15-05-2026) By-Boo Eetkamerstoel Sedia Bruin is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260147 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| BxDxH | 50x60x81,5 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Scandinavisch |
| Merk | By-Boo |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 16 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 92,5 x 44,5 x 52,5 cm |
Schrijf je eigen review













