De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor materiaal, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische tafels
- Scandinavische salontafels
- DÉJA Salontafel Angela Taupe/Naturel Rond met Opbergruimte 55cm
DÉJA Living
DÉJA Salontafel Angela Taupe/Naturel Rond met Opbergruimte 55cm
149,00
In bestelling
(Verwacht: 18-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | DL-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| LxBxH | 55x55x42 cm |
| Diameter | 55 cm |
| Inhoud van set | Geen set |
| Kleur onderstel | Taupe |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | Stof, Essen Fineer |
| Materiaal tafelblad | Essen Fineer |
| Materiaal tafelonderstel | Essenfineer |
| Stijl | Japandi |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Vorm tafelpoot | Rond |
| Merk | DÉJA Living |
| Afmeting tafelblad | 55 cm |
| Kleur | Taupe |
| Aantal vakken | 1 |
| Met vakken | Ja |
Schrijf je eigen review







